Letni kurs instruktorski na stopień Nauczyciela
Żeglowania PZŻ 2022

Witam Kolegów i Koleżanki żeglarzy,


miło mi poinformować, że wzorem lat ubiegłych Klub Żeglarski „Odlewnik”
Śrem wraz z Komisją Szkolenia Wielkopolskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego rozpoczyna nabór na kurs na stopień Nauczyciela Żeglowania PZŻ.
W obecnych przepisach jest to odpowiednik dawniejszego Młodszego Instruktora Żeglarstwa PZŻ. Zapraszamy wszystkich, którzy byliby zainteresowani uzyskaniem uprawnień instruktorskich, bo właśnie ten kurs umożliwi rozpoczęcie przygody, jaką jest zostanie kadrą szkolącą.
Zajęcia odbywać się będą w dwóch miejscach: na Przystani KŻ „Odlewnik” w Śremie na Jeziorze Grzymisławskim oraz na przystani KŻ przy UAM na Jeziorze Kierskim.
Kurs rozpocznie się Spotkaniem organizacyjnym dnia 16 czerwca 2022 r. (czwartek) o godz. 18.00 na Przystani KŻ „Odlewnik” Śrem, ul. Jeziorna 6 w Śremie.
Egzamin chcielibyśmy sfinalizować do 30/31 lipca 2022 r.
Do przeprowadzenia jest ok. 66 h szkolenia. Jego część praktyczna odbywać się będzie w weekendy (sobota, niedziela), a część teoretyczna – w tygodniu, albo także w weekend (do uzgodnienia). Całkowity koszt kursu wyniesie ok. 1200,- zł od osoby. Chętnych do wzięcia udziału w kursie proszę o kontakt ze mną, celem rezerwacji miejsca na kursie.
Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w kursie.

Z żeglarskim pozdrowieniem
Ewa Tomczak
Przewodnicząca Komisji Szkolenia WOZŻ
Klub Żeglarski „Odlewnik” Śrem
tel. +48 601 72 75 57
mail: szkolenia@wozz.poznan.pl
lub e.tomczak69@gmail.com