POGODA
Sobota - 21 lipca
Do zakończenia sezonu zostało: 98 dni
wschód/zachód słońca: 04:57 / 20:58
długość dnia: 16:00
Uwaga: na zajęcia praktyczne uczestnicy powinni być wyposażeni w odpowiedni ubiór, którego niezbędnymi elementami pozostają: buty sportowe na miękkiej i jasnej podeszwie, kurtka przeciwdeszczowa, czapka z daszkiem osłaniającym twarz. W przypadkach niskich temperatur także ciepła odzież.
Zakres wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych przekazywanych na kursie jest wystarczający do pozytywnego zdania egzaminu na stopień żeglarza jachtowego oraz zapewnia niezbędną wiedzę i umiejętności dla bezpiecznego prowadzenia jachtów żaglowych.

zj2018 (355 kB)


zj2018_w (72 kB)

Kochani adepci sztuki żeglarskiej,
Przyszedł ten czas, że należy zapisać się na egzamin na patent. Poniżej zamieszczam link do strony "Rejestracja na egzaminy"

https://egzaminy.pya.org.pl/

Po wejściu na stronę należy:
  1. zaznaczyć: egzamin na stopień żeglarza jachtowego

  2. wybrać województwo: wielkopolskie i zaznaczyć je

  3. kliknąć: WYSZUKAJ

  4. Po pojawieniu się wszystkich zarejestrowanych egzaminów musicie wybrać ten nasz czyli ten, którego osobą do kontaktu jest: Roman Młodak i następnie kliknąć ZAPISZ SIĘ

  5. Po przekierowaniu do REJESTRACJI na egzamin wypełniacie formularz i w odpowiednim momencie dokonujecie wpłaty za egzamin online (najlepiej!!!). Wtedy czekacie tylko na 23 czerwca na egzamin.

  6. BARDZO WAŻNA SPRAWA!!! BRAMKA DO ZAPISU NA EGZAMIN ZAMYKA SIĘ NA 12 GODZIN PRZED EGZAMINEM, CZYLI PRZED 21.00 DNIA POPRZEDZAJĄCEGO EGZAMIN, A OSOBA NIE ZAREJESTROWANA W SYSTEMIE NIE MOŻE PODEJŚĆ DO EGZAMINU.

Życzę wszystkim powodzenia. W razie problemów proszę o kontakt telefoniczny lub na przystani.

wykonanie i hosting: projektwww.pl